İKÜ İGESİB ile BEYSİAD Arasında Sanayi-Üniversite İş ve Çözüm Ortaklığı Protokolü İmzalandı

T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi ile Beylikdüzü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEYSİAD) arasında sanayi-üniversite iş birliğini geliştirmek amacıyla iş ve çözüm ortaklığı anlaşması yapıldı. 13 Aralık Cuma günü imzalanan protokole; Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Güzel, İGESİB Başkanı Öğr. Gör. Selen Çeliköz ile BEYSİAD derneğini temsilen Dernek Başkanı Adnan Şahin, Yönetim Kurulu Üyesi Yeşim Bahar, Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri Fehmi Denizli, Mehmet Sandal ve Memduh Uz katıldı. 
 

İGESİB’ten Avrupa Birliği Komisyonu Türkiye Delegasyonu Eğitim ve Öğretim Sektörü Yöneticisi Prof Dr. Mustafa Balcı’ya Ziyaret

İstanbul Kültür Üniversitesi İş Geliştirme, Endüstriyel ve Sektörel İlişkiler Birim Başkanı Öğr. Gör. Selen Çeliköz, Birim Başkan Yardımcısı Öğr. Gör. Tahir Naci Özoktaş ile İKÜ Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Program Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Hacer Neyir Tekeli, Avrupa Birliği Komisyonu Türkiye Delegasyonu Eğitim ve Öğretim Sektörü Yöneticisi Prof. Dr. Mustafa Balcı’yı ziyaret ettiler. Ankara’da gerçekleştirilen ziyaret kapsamında yapılması planlanan projelerle ilgili görüşüldü. 
 

İGESİB – MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu) Toplantısı

İstanbul Kültür Üniversitesi İş Geliştirme, Endüstriyel ve Sektörel İlişkiler Birim Başkanımız Öğr. Gör. Selen Çeliköz, Birim Başkan Yardımcımız Öğr. Gör. Tahir Naci Özoktaş, Dış Paydaş Proje Çözüm Ortağı Otoexperim Araç Muayene ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ağca ve Doç. Dr. Arıl Cansel; T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Sayın Adem Ceylan ile verimli bir toplantı gerçekleştirdiler. 

“3nd International EMI Entrepreneurship and Social Sciences Congress (3. Uluslararası EMI Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Kongresi)”

İstanbul Kültür Üniversitesi İş Geliştirme ve Endüstriyel ve Sektörel İlişkiler Birim Başkanı Öğr. Gör. Selen Çeliköz, Lefkoşa Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi’nin ev sahipliğinde 28-30 Haziran tarihlerinde düzenlenen “3nd International EMI Entrepreneurship and Social Sciences Congress (3. Uluslararası EMI Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Kongresi)”e katıldı.