Kalite Politikamız

Mesleki yeterlilik Kurumu  ve TS EN ISO/IEC  17024 standardı ile rehber dokümanlara uygun personel   belgelendirme faaliyetlerini her defasında aynı kalitede gerçekleştirmek,

TS EN ISO/IEC 17024 Personel Belgelendirme süreçlerini daima iç ve dış tetkik olmaksızın güncelliğini koruyarak sürekli iyileştirilmesini devam ettirebilmek, 
Eğitim Sektöründe edindiği itibarı  artırarak devam ettirebilmek,
Analitik düşünebilen gelişen ve geliştiren en iyi uzman kadrolarla çalışabilmek,
Personel Belgelendirme hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin, adayın, başvuru sahibinin kurumsal değerlerine uygun olarak, güvenilirliğini,  performansını, edineceğimiz ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi gereği gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirmek, belgelendirmek, sürdürebilmek, gelişmek ve geliştirebilmek amacını ortaya koyabilmek, 

TS EN ISO/IEC 17024 standardının taleplerini yerine getirmek, nitelikli   mesleki ve teknik talep ile yüksek kalitede hizmetleri şartlarına uygun gerçekleştirebilmek,
Aday, başvuru sahipleri  tarafsız, etik, adil, şeffaf, hesap verilebilir, ölçülebilir belgelendirme hizmeti ile paydaşların bu bilgilere ve belgelere ulaşmaları sağlanacaktır 
Mesleki Yeterlilik Kurumu yetkilendirme kriterleri temel ilkemiz olacak, tüm faaliyetlerimiz bu çerçevede devam edecektir. 
Bilgi ve belge gizliliği, dürüstlük anlayışımız, bağımsız davranışımız, güvenilirlik çerçevesinde, objektiflik ve tarafsızlık ilkesi ile ticari anlayışın dışında hiçbir olumsuz yapıya, davranışa izin verilmeyecektir. 

Aday başvuru sahipleri veya adaylar aynı değerlendirme kriterlerine, gizlilik koşullarına bağlı tutularak güvenilirlik değerlerimiz yükseltilecektir. 
Personel Belgelendirme için gerekli teknik şartlar ve altyapı istekleri belirlenerek paydaşların istediği, kendilerini ilgilendiren belge ve bilgilere ulaşmaları sağlanacaktır. 
Hizmetlerimize ulaşma imkanı, başvuran kişinin veya kuruluşun toplumsal etki değerlerine bakılmaksızın, ticari ve ekonomik yapısı dikkate alınmaksızın paydaşların hepsi hizmetlerimize eşit ulaşımı ve yararlandırılması sağlanacaktır. 

 İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞ GELİŞTİRME, ENDÜSTRİYEL VE SEKTÖREL İLİŞKİLER BİRİMİ tarafsızlığına zarar getirecek yasa, standart ve etik değerlerin dışında hiçbir uygulamaya izin vermeyecektir.

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞ GELİŞTİRME, ENDÜSTRİYEL VE SEKTÖREL İLİŞKİLER BİRİMİ verilecek hizmetlerle ilgili faaliyetlerinde dürüstlük ve  bağımsızlığını tehlikeye sokabilecek hiçbir oluşuma izin vermeyecektir.

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞ GELİŞTİRME, ENDÜSTRİYEL VE SEKTÖREL İLİŞKİLER BİRİMİ çıkarların ön planda olduğu sistem dışında  risk analizleri ile  çıkar çatışmalarını yok edecek, tarafsızlığı,  bağımsızlığı, objektif davranabilmeyi ilke olarak benimseyip personel belgelendirme hizmetini gerçekleştirecektir.

Personel Belgelendirme hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, geliştirmek, ölçebilmek,  bağımsız, tarafsız, yetkin ve etkin  tüm paydaşlara güven veren, köklü geçmişi olan kurumsal yapımızın temel ilkesi varlığımızın ve geleceğimizin ayrılmaz ana hedefleri ve kalite politikamızın ayrılmaz bir eki ve parçasıdır.
 


Son Güncelleme Tarihi: Per, 03/30/2023 - 00:28